Pa pagesë
Shes Toke+Ndertese ne Divjake.

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
53 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shes Toke+Ndertese ne Divjake.

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
53 shikime

Përshkrimi

Shitet nje siperfaqje toke prej 3360 m2 dhe 98 m2 ndertese e llojit banese 1 kat.Toka eshte me certifikate pronesie dhe ka perkatesishte distancat 30m gjere dhe 110 m e gjate me lidhje ne rruge asfaltuar 180 m nga bulevardi rruges qender-plazh.Pozicionimi eshte brenda zones urbane qe sipas planit regullues eshte zone ndertimi te llojit godina civile deri 5 kt. cmimi i negociushem te interesuarit te telefonojne ne nr. 0692973059 per detajet

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shes Toke+Ndertese ne Divjake. nga Anonim