Pa pagesë
Shiten dyqan ne Orikum

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
70 shikime

Pa pagesë
Shiten dyqan ne Orikum

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
70 shikime

Përshkrimi

Zona/Rruga : Orikum

Pespa Alumin Shpk, shoqeri Leader ne prodhimin e sistemeve dhe produkteve te aluminit shet dyqan ne Orikum, Vlore 118m2, ne katin e pare.

Cmimi i dyqanit eshte 80.000 euro

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne: [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  109 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Orikum, Orikum, Vlorë, Vlorë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shiten dyqan ne Orikum
  Pa pagesë Shiten dyqan ne Orikum nga Anonim