Pa pagesë
SHITET SHTEPI NE GRAMSH

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
192 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
SHITET SHTEPI NE GRAMSH

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
192 shikime

Përshkrimi

SHITET SHTEPI DHOME GUZHINE NE GRAMSH 50 METRA KATROR. LAGJA 85.
CMIMI 25.000 EURO. PER ME SHUME INFORMACIONE KONTAKTONI NE [email protected] 00447405227971 ( whats app / viber )

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  14 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  GRAMSH, GRAMSH, Gramsh, Elbasan, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë SHITET SHTEPI NE GRAMSH nga Anonim