Kërko

25000.00 Euro €
shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 8 muaj më parë
324 shikime

25000.00 Euro €
shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 8 muaj më parë
324 shikime

Përshkrimi

Shitet Shtepi private 100 m2 + trualli 800 m2 + bunker, ne Çorovode – Skrapar
Shtepia eshte 1 kat, strukture per 2 kate, organizohet ne 2 dhoma, kuzhine, banjo, koridor, e mobiluar.
Oborr dhe kopesht me peme frutore (Arre, Ullinj, Qershi, Fiq, Rrush, Shege, Molle etj.)
Gjithashtu pas shtepise gjendet dhe nje Bunker i madh , shtepi me bunker .
Vendodhja: 500m nga Qendra Corovodes
Prona disponon dokumentacion te rregullt.
Siperfaqe trualli 900m
Cmimi: 25 000 Euro (i diskutueshem)
Ju lutem na kontaktoni: 0672959269

Profili i andipreza

andipreza
andipreza Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni andipreza (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  andipreza
  andipreza
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Corovode, Skrapar, Itali, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2 shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2 shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2 shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2
  25000.00 Euro € shitet shtepi private me bunker dhe truall 900m2 nga andipreza