Pa pagesë
shitet toke ne plepa 350mq me hipoteke

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
49 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
shitet toke ne plepa 350mq me hipoteke

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
49 shikime

Përshkrimi

shitet toke 350mq ne plepa,
rruga (per ndrroq) per ke spitali kockave, rotonda dyte, 200mt larg.
me certifikate pronesie e numer hipoteke.
forma trapez
21mt *16 mt

ju lutem per cdo komunikim shkruani ke emaili
[email protected]

ose ne whatsapp ke nr. tel.
+39 3249862047

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  durres plepa, durres plepa, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë shitet toke ne plepa 350mq me hipoteke nga Anonim