Kërko

Pa pagesë
Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 2 vjet më parë
451 shikime

Pa pagesë
Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 2 vjet më parë
451 shikime

Përshkrimi

Shitet Vilë 2 katëshe e kompletuar në Lagjen Popullore Shijak / Durrës.
Pajisur me dokumentacion të rregullt.
Vila nga brënda ka 5 dhoma, 1 kuzhinë dhe 2 Wc. Nga jashtë ka 1 kuzhinë verore, 1 Wc dhe 1 garazhd.
Cmimi është i diskutueshëm.
Kontaktoni nē cel : 0682020766

Kontaktoni Adelajda Dalipi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Adelajda Dalipi
  Adelajda Dalipi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagjia Popullore Shijak / Durrës, Shijak, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës
  Pa pagesë Shitet Vilë 2 Katëshe në Shijak/Durrës nga Adelajda Dalipi