13000000.00 Lek
Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
1017 shikime

13000000.00 Lek
Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
1017 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra.

Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restauruar kohët e fundit.
Ka 300 m² ndërtim dhe 2000 m² truall.

Kati i parë dhe i dytë përbëhen secili nga 3 dhoma gjumi, sallon, banjo dhe ambient gatimi.
Gjithashtu ka 2 depo + stallë të pozicionuara në ambientin pranë pronës.
Ndërtesa është në kushte optimale dhe e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme bashkëkohore.
Dritaret janë PVC me grila të vendosura në 2018, ka kondicioner dhe pajisje hidrosanitare cilësore.
Disponon hipotekë të rregullt.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1164 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bushat, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat
  13000000.00 Lek Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat nga Rino Nika