Pa pagesë
Toke Ne Vaqarr

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
44 shikime

Pa pagesë
Toke Ne Vaqarr

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 5 vjet më parë
44 shikime

Përshkrimi

Toka ndodhet ne zonen Vaqarrit , buze rruge, nje vend i sigurt dhe me pozicion fantastik per tu zhvilluar. Siperfaqa totale e truallit eshte 6000 m2, klima dhe pozicioni strategjik e bejne nje vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimi. Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni!

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Vaqarr, Vaqarr, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Toke Ne Vaqarr Toke Ne Vaqarr Toke Ne Vaqarr Toke Ne Vaqarr
  Pa pagesë Toke Ne Vaqarr nga Anonim