65000.00 Euro €
Truall në shitje në rrugën “Pogej”

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
117 shikime

65000.00 Euro €
Truall në shitje në rrugën “Pogej”

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
117 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një truall + ndërtesë me sipërfaqe 243 m² me vendndodhje: rruga “Pogej”.

✔Karakteristikat e truallit:
– Ka një ndërtesë në gjendje të pabanueshme me sipërfaqe prej 76 m².
– Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1164 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Pogej, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Truall në shitje në rrugën “Pogej” Truall në shitje në rrugën “Pogej”
  65000.00 Euro € Truall në shitje në rrugën “Pogej” nga Rino Nika