Kontrolloni me shitësin
Truall

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
330 shikime

Kontrolloni me shitësin
Truall

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
330 shikime

Përshkrimi

Shitet truall me siperfaqe prej 12 000 mije m2 prane universitetit te ri uamd spitalle durres ! Trualli eshte me hipoteke, nje vend shume I mire per te ndertuar magazina dhe kapa none te medhaja te interesuarit te me kontaktojne
Numer telefoni : 0674135268
Cmimi per meter katror M2 eshte 40 euro....

Profili i Shkelzen Kaja

Shkelzen Kaja
Shkelzen Kaja Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Shkelzen Kaja (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shkelzen Kaja
  Shkelzen Kaja
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 15 Rruga Aleksander Goga Spitalle Durres, Spitalle Durres, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Truall Truall Truall Truall Truall Truall Truall
  Kontrolloni me shitësin Truall nga Shkelzen Kaja