Kërko

1000.00 Euro €
Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
79 shikime

1000.00 Euro €
Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
79 shikime

Përshkrimi

Apartament per Qira 2+1+2 ne nje nga zonat me "IN" te Tiranes tek Rruga e Kosovareve!
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2018 nga me cilesoret.
Pallati ka kamera siguria 24 ore.
Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te madh e te mirendricuar, korridor qe te lidh me 2 dhomat e gjumit te cilat jane te bollshme ,2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ka te instaluar sistem qendror ngrohje/ftohje. Apartamenti eshte i orientuar Lindje e si rrjedhoje ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites.
Rifiniturat jane te cilesise se larte.
Arredimi cilesor i apartamentit dhe me shije, i kuruar ne cdo detaje, te mundeson nje jetese mjaft komode.
Ne cmim nuk perfshihet tatimi.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Aldi Velo

Aldi Velo
Aldi Velo Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Aldi Velo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Aldi Velo
  Aldi Velo
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga E Kosovareve, Tirana E Re - Liqeni I Tiranës, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.31466, 19.8126

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve
  1000.00 Euro € Apartament 212 per qira tek Rruga e Kosovareve nga Aldi Velo