650.00 Euro €
APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
123 shikime

650.00 Euro €
APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 10 muaj më parë
123 shikime

Përshkrimi

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Feniks Home

Feniks Home
Feniks Home Regjistruar për 2+ vjet 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Feniks Home (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Feniks Home
  Feniks Home
  18 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vollga, Vollga, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS
  650.00 Euro € APARTAMENT ME QIRA, VOLLGA, DURRËS nga Feniks Home