3800.00 Lek
Apartamente me qira ditore Tirane

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
42 shikime
Nuk ka foto

3800.00 Lek
Apartamente me qira ditore Tirane

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
42 shikime

Përshkrimi

Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet variojne 3800 - 8500 lek/nata ose 35 - 77 euro/nata. Per me shume informacion ose rezervime:
Tel +355698801181
Instagram: @choosebalkans
Facebook: Choose Balkans
Website: www.choosebalkans.com

Profili i Choose Balkans

Choose Balkans
Choose Balkans Regjistruar për 1+ muaj 1 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Choose Balkans (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Choose Balkans
  Choose Balkans
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, SHQIPERI
  41.32232, 19.82517

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  3800.00 Lek Apartamente me qira ditore Tirane nga Choose Balkans