300.00 Euro €
Apartment Lluksoze 21

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
144 shikime

300.00 Euro €
Apartment Lluksoze 21

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
144 shikime

Përshkrimi

Jepet Apartmenti me qera 2+1.

Apartamenti perfshin;
Dhoma 1, dollap, komo, kondicioner dhe 3 krevate per femije.
Dhoma 2, krevat super dopjo, dollap me 3 dyer, komo, conditioner dhe dush.
Banjo me walk-in shower dhe lavatrice.
Dhom ndenje and guzhin e perbashket,
Guzhine me gjith pajisjet lavastovilje, sob me gaz dhe me korent, mikrovale.
Apartamenti esht i gatshem.
APARTAMENTI JEPET VETEM ME AFAT GJAT.
Adresa, Rruga Rrota e Kuqe, Plazh Durres.
Per nje vizit na kontaktoni ne 0682375902
Qeraja esht €300 per muaj

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i Xhemal

Xhemal
Xhemal Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Durrës, Durrës, SHQIPERI

Kontaktoni Xhemal (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Xhemal
  Xhemal
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Rrota E Kuqe, Mk2 3nd, Plazhi, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.31275, 19.48482

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartment Lluksoze 21 Apartment Lluksoze 21 Apartment Lluksoze 21 Apartment Lluksoze 21 Apartment Lluksoze 21 Apartment Lluksoze 21 Apartment Lluksoze 21
  300.00 Euro € Apartment Lluksoze 21 nga Xhemal