Kërko

20000.00 Lek
Garsioniere me qera pas Ambasades Amerikane Tirane

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
1203 shikime
Nuk ka foto

20000.00 Lek
Garsioniere me qera pas Ambasades Amerikane Tirane

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
1203 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera per banim gazoniere per 2 persona kati i dyte ne nje godine mbas ambasades amerikane dhe fakultetit filologjik ne rrugen Stavro Vinjau perball bar Roma cmimi 20000 leke.Nr.tel Whatsapp 00393471058812

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr.Stavri Vinjau,pas Fakultetit Filologjik,Tirane, Pas Ambasades Amerikane,Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  20000.00 Lek Garsioniere me qera pas Ambasades Amerikane Tirane nga anonim