Kërko

250.00 Euro €
Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
74 shikime

250.00 Euro €
Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
74 shikime

Përshkrimi

Kontakt: 00355693355063, 0036202922801.
Jam person privat, pronar i apartamentit. Nuk bashkepunoj me agjensi. Qeraja mujore 250 euro ne muaj, kontrate 1 vjecare, parapagim 1 vjecar. E pershtatshme per aktivitet air bnb, turizem.

Ofrohet ne gjendje bosh dhe mobilohet nga ana juaj sipas deshires dhe nevojave tuaja personale per biznes ose banim. Qeraja ofrohet e ulet, nuk ka vend per arredim dhe mobilim nga ana ime. Mund te funksionoj edhe per zyre, biznes, sherbime.

Ne rezidencen Marga te vitit 2022 te kompanise Kontakt, buze rruges kryesore Jordan Misja, me akses ne Bulevardin e Ri ne Zonen e Stacionit te Trenit dhe Don Boskos ofroj me qera nje apartament te ri te sapoperfunduar, modern me kubature open space 35 m2 ne formatin garsoniere, me kuzhine, ballkon dhe banjo per qellime zyre, sherbime, biznes ose banim.

Mund te funksionoj si sallon bukurie, zyre immobiliare, qender estetike, fizioterapi, IT, marketing, konsulence, avokati, air bnb dhe profile te tjera. Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje kulle 11 kateshe, me pamje nga Bulevardi i Ri dhe rruga kryesore Jordan Misja, me vetrate te madhe xhami, visibilitet dhe mundesi per te vendosur reklame ne ballkon dhe pallat. Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise te fundit, me materiale gjermane te cilesise se pare, risi nga kompania Kontakt Shpk, kompleks modern i perbere nga 5 kulla banimi, parkım nentokesor, dyqane, ambiente sherbimi.

Fasade e ventiluar, mbrojtje sizmike, tripla xham, hidroizolim, zeizolim, izolim termik, parket AC6, pllaka spanjolle, hidrosanitare inkaso, dere e blinduar, cetofoni, aspirim, bojler, sistem multisplit ftohje-ngrohje, ashensor Schindler, park i brendshem, dyqane dhe sherbime brenda kompleksit, roje 24 ore, survejim me kamera sigurie, cetofoni, kuti postare, kompani administrimi. Kompleksi ka formen e nje qendre biznesi dhe eshte terheqes per zonen nr. 9.

Nese jeni te interesuar te hapni nje dege kompanie, nje perfaqesi, zyre te re dhe te ofroni sherbime ose thjeshte te banoni ne kushte bashkohore, ju lutem me kontaktoni. Kerkoj vetem kompani ose persona fizik serioz, bashkepunetore afatgjate dhe qeraxhinj te verifikueshem. Detyrimi i pallatit eshte ne total 1000 LEK / muaj, konsumi uje dhe drita me libreze, me police siguracioni te paguar. Kompleksi ka garazh dhe depo nentokesore, rrethohet me gjelberim dhe park, eshte shume i kendshem.

Antene, internet, telefon i instaluar. Ndricim natyral, vetrata alumini, pllaka cilesore, bojler uji, dush i hapur me pilete, sistem multisplit, gjithcka sipas standarteve europiane. Apartamenti eshte me garanci dhe ofron nje ambjent elegant per te pritur klientet tuaj. Mobilimi mund te organizohet me kosto te ulet nga qeraxhiu sipas deshires. Aksesi me qendren dhe transportin publik eshte ideal.

Per me teper informacion klikoni linkun e ndertuesit:
https://www.marga.kontakt.al

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i AK

anonim
AK Regjistruar për 3+ vjet 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  9 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Jordan Misja, Rezidenca Marga, 1000, Stacioni I Trenit, Bulevardi I Ri, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34139, 19.80977

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard
  250.00 Euro € Garsoniere me qera per air bnb 35 m2 rruga Jordan Misja Rezidenca Marga Stacioni i Trenit Bulevard nga anonim