Kontrolloni me shitësin
Jap apartament me qera per zyra

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
60 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Jap apartament me qera per zyra

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
60 shikime

Përshkrimi

Ofroj shtepi me qera per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 4 katesh perballe ish kendit te lojrave tek rruga e e Elbasanit. Apartamenti eshte i ndare ne 3 ambjente dhe 1 tualet. Siperfaqja totale 85 m2. Per info te tjera na kontaktoni.

Profili i Flora Dani

Flora Dani
Flora Dani Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Flora Dani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Flora Dani
  Flora Dani
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga E Elbasanit, Perballe Ish Kendit Te Lojrave 7 Xhuxhat, 1000, Rruga E Elbasanit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Jap apartament me qera per zyra nga Flora Dani