Pa pagesë
Jap qera apart 2+1 te Fresku

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 4 vjet më parë
57 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Jap qera apart 2+1 te Fresku

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 4 vjet më parë
57 shikime

Përshkrimi

Jap me qera apart 2+1, me 2 banjo,ballkon i madh, sip 96 m2, kati 3, me diell, mobiluar pjeserisht, parkim falas. Lirohet me 17 shtator.Qeraje 22000 lek. Cel 0688798068

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  54 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  afer lokal Freskut, afer lokal Freskut, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Jap qera apart 2+1 te Fresku nga Anonim