Kërko

280.00 Lek
Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
702 shikime

280.00 Lek
Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
702 shikime

Përshkrimi

Jap hyrje me qera, kati i dyte i nje vile.
E mobiluar se fundmi me orendi te reja dhe me te gjitha kushtet.
Siperfaqja 80 m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0692333438.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Kejsin

Kejsin
Kejsin Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Kejsin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Kejsin
  Kejsin
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ali Dem, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35845, 19.73123

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke
  280.00 Lek Jap shtepi me qera 21 Ali Dem 280 mije leke nga Kejsin