400.00 Euro €
Jap shtepi me qera 21 te Brryli

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
40 shikime
Nuk ka foto

400.00 Euro €
Jap shtepi me qera 21 te Brryli

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
40 shikime

Përshkrimi

Shqip / Albanian

Apartament 2+1, kati i trete, te Brryli me 2 dhoma gjumi, sallon ndenje dhe dhoma e gatimit veçante. Pjeserisht e mobiluar dhe e kompletuar plotesisht me pajisjet elektroshtepiake. Instalime te reja

- 1 Dhome Ndenje
- 1 Kuzhine Me Vete
- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

85 m2 neto

Para pallatit ka vend per parkim makine. Stacioni i autobuzit eshte shume afer.

Kompleks i mireadministruar dhe i qete per familjare. Apartament me drite gjate gjithe dites.

Cmimi : 400 Euro

English

Apartment 2+1, 2nd floor near Brryli, Tirane.
It has 2 rooms, a living room and a kitchen. Partly furnished and equipped with all the necessary electrical appliances. All new installments.

- 1 Living Room
- 1 Kitchen
- 2 Rooms
- 1 Toilet
- 1 Balcony

85 m2 neto

You can park your car in front of the building in the parking slots. The bus stop is very close.

The building is well-administered and a calm environment for families with sunlight throughout the day.

Price : 400 Euro

Profili i Andrea Tanaka

Andrea Tanaka
Andrea Tanaka Regjistruar për 1+ vit 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Andrea Tanaka (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Andrea Tanaka
  Andrea Tanaka
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Siri Kodra, Brryli, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34076, 19.81736

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  400.00 Euro € Jap shtepi me qera 21 te Brryli nga Andrea Tanaka