Kontrolloni me shitësin
Jap shtepi me qera

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 muaj më parë
68 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Jap shtepi me qera

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 muaj më parë
68 shikime

Përshkrimi

Përshkrimi:
Apartamenti është 1+1.
Kati i dytë.
Zona është e qetë.
Adresa 100 m poshtë Neptunit.
Çmimi 13000 leke ne muaj.
Është i mobiluar, gjithashtu ka dhe kondicioner.
Jepet për studente.
Nr cel. 0676373104

Profili i Altin

Altin
Altin Regjistruar për 1+ vit 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Altin (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Altin
  Altin
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Prane Neptunit, Elbasan, Elbasan, SHQIPERI
  41.10034, 20.02921

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Jap shtepi me qera nga Altin