70.00 Lek
Jepet banesë me qira te arsyeshm fier

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
148 shikime
Nuk ka foto

70.00 Lek
Jepet banesë me qira te arsyeshm fier

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
148 shikime

Përshkrimi

Jepet shtëpi përdhese me qira te arsyshem , shtëpia ka nji dhome gjumi , kuzhine ,nji banjo normale , banesa eshte paisur me pllaka te reja gjithashtu dhe banja. Mund te jetoj nji çifte por Banesa per veç drita , uje , internet ka dhe toke me shume siperfaqe te madhe per te shfrytezuar . Per me teper informacion kontaktoni tek kta dy nmr tel. +355 69 613 8979 _ +44 7988266060 mundeni te na njoftoni dhe ne uacap.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Adrian

Adrian
Adrian Regjistruar për 6+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Adrian (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Adrian
  Adrian
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Fier, Fier, Fier, Fier, Fier, SHQIPERI
  40.7839, 19.59695

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  70.00 Lek Jepet banesë me qira te arsyeshm fier nga Adrian