1000.00 Euro €
Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
99 shikime

1000.00 Euro €
Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 2 muaj më parë
99 shikime

Përshkrimi

Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Qender !

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 145 m2 eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.Ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ri me ashensor.
Zona ne te cilen ndodhet , vetem 2 min larg Qendres se Tiranes ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si shkolla ,dyqane,farmaci, qendra shendetsore etj
Apartamenti ka te perfshire dhe nje post parkimi ne -2.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Aldi Velo

Aldi Velo
Aldi Velo Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Aldi Velo (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Aldi Velo
  Aldi Velo
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga E Dibres - Rruga E Dibres - Pazari I Ri, Rruga Tefta Tashko, 9-Kateshet,, 9 Kateshet, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32978, 19.81958

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender
  1000.00 Euro € Jepet me Qira Apartament 31 ne Qender nga Aldi Velo