300000.00 Lek
Jepet shtepi me qera ne Yzberisht

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
160 shikime

300000.00 Lek
Jepet shtepi me qera ne Yzberisht

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 7 muaj më parë
160 shikime

Përshkrimi

Shtepia eshte 110 m2 dy dhoma dhe nje kuzhine dhe nje verande

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Unknown

Unknown
Unknown Regjistruar për 7+ muaj 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Unknown (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Unknown
  Unknown
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Prane Nela 6, Yzberisht, Tiranë, SHQIPERI
  41.3452, 19.85458

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet shtepi me qera ne Yzberisht Jepet shtepi me qera ne Yzberisht Jepet shtepi me qera ne Yzberisht Jepet shtepi me qera ne Yzberisht Jepet shtepi me qera ne Yzberisht Jepet shtepi me qera ne Yzberisht
  300000.00 Lek Jepet shtepi me qera ne Yzberisht nga Unknown