Shitësi e ka shënuar këtë listim si SHITUR

40000.00 Lek
jepet shtepi me qera

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 4 muaj më parë
182 shikime

40000.00 Lek
jepet shtepi me qera

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 4 muaj më parë
182 shikime

Përshkrimi

jepet shtepi me qera 2+1 kati 3 i nje vile 3 kateshe . rruga dibres prane vila gold . cmimi i padiskutueshem .0695800713

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i toni tni

toni tni
toni tni Regjistruar për 4+ muaj 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni toni tni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  toni tni
  toni tni
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Dibres, 1000, Selvia, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34435, 19.83694

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  jepet shtepi me qera
  40000.00 Lek jepet shtepi me qera nga toni tni