Language:
EN
SQ
EN
Description
Apartament 1+1+WC+Bll, me siperfqe 78 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ka pamje direkt nga kopshti botanik. Cmimi 300 Euro ne muaj. Cel 0694100320 Send Message
No Photo
150.00 Lek
Learn more
Te gjitha qytetet
Want to feel the vibes of the real eastern souk in your living room? Install Moroccan lamps
49.95 Euro €
Learn more
Angli
No Photo
2000.00 Euro €
Learn more
Te gjitha qytetet
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.