350.00 Lek
Ndarje qeraje me vajze

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
157 shikime
Nuk ka foto

350.00 Lek
Ndarje qeraje me vajze

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
157 shikime

Përshkrimi

Kerkohet vajze per ndarje qeraje, Myslym Shyri te ish Adidasi sa hyn te kthesa Islam Alla. Shtepia eshte eshte ne pallat te ri me ashensor, kati i dyte, 2+1 me dy ballkone e kompletuar me gjerat e nevojshme. Momentalisht jano 3 vajza kerkohet nje e katert. Qeraja totale 350 kije leke te vjetra. 87,5 mije leke personi.

Kontaktoni Ederina (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Ederina
  Ederina
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Islam Alla, Myslym Shyri, Ish Adidasi Perball Mullirit, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  350.00 Lek Ndarje qeraje me vajze nga Ederina