28000.00 Lek
Në qendër të Tiranës

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
265 shikime
Nuk ka foto

28000.00 Lek
Në qendër të Tiranës

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
265 shikime

Përshkrimi

Jap apartament me qira në qendër të Tiranës tek shkolla e baletit, dy dhoma gjumi, sallon, aneks, bagno, drita e ujë 24 orë

Kontaktoni Gazi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Gazi
  Gazi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Ali Demi, Qendër, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  28000.00 Lek Në qendër të Tiranës nga Gazi