2000.00 Euro €
shtepi dhoma plazhi

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
118 shikime

2000.00 Euro €
shtepi dhoma plazhi

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
118 shikime

Përshkrimi

Zona/Rruga : dhimiter konomi

dhoma plazhi olazon ,cmim ekonomik .Kontakt :
***https://www.facebook.com/rentrooom
***https://www.instagram.com/dhoma_plazhi_/
***what app ne nr me poshte :
0676391463
0695149938

Profili i eriselda

eriselda
eriselda Regjistruar për 6+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni eriselda (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  eriselda
  eriselda
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Uje I Ftohte, 9401, Vlorë, SHQIPERI
  39.390897, -99.066067

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  shtepi dhoma plazhi shtepi dhoma plazhi shtepi dhoma plazhi shtepi dhoma plazhi shtepi dhoma plazhi shtepi dhoma plazhi shtepi dhoma plazhi
  2000.00 Euro € shtepi dhoma plazhi nga eriselda