300.00 Lek
Shtepi me qera 21 Ali Dem 300 mije leke

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 4 muaj më parë
440 shikime

300.00 Lek
Shtepi me qera 21 Ali Dem 300 mije leke

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 4 muaj më parë
440 shikime

Përshkrimi

Jap me qera katin e pare te nje vile.
Shtepia eshte 2+1, totalisht e mobiluar me te gjitha kushtet, 75m2.
Cmimi 300 mije leke.
Ne Ali Dem prane kompleksit Mangalem.
telefon 0692333438 (jo whatssup)

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i kejsi

kejsi
kejsi Regjistruar për 4+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni kejsi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  kejsi
  kejsi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ali Demi, Prane Kompleksit Mangalem, 1001, Ali Demi, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33058, 19.83972

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi me qera 21 Ali Dem 300 mije leke Shtepi me qera 21 Ali Dem 300 mije leke Shtepi me qera 21 Ali Dem 300 mije leke
  300.00 Lek Shtepi me qera 21 Ali Dem 300 mije leke nga kejsi