250.00 Euro €
Shtepi private 2+1 me qera, shkoder

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
637 shikime

250.00 Euro €
Shtepi private 2+1 me qera, shkoder

QR CODE
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
637 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një shtepi private 2+1 me:

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 6 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1153 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  6 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Mar Lulaj, Mar Lulaj , Pas Shkolles Cuor Jesu, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shtepi private 2+1 me qera, shkoder Shtepi private 2+1 me qera, shkoder Shtepi private 2+1 me qera, shkoder
  250.00 Euro € Shtepi private 2+1 me qera, shkoder nga Rino Nika