Kërko

1590000.00 Euro €
SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM

QR CODE
Vila per shitje,shtepi
Postuar 4 muaj më parë
170 shikime

1590000.00 Euro €
SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM

QR CODE
Vila per shitje,shtepi
Postuar 4 muaj më parë
170 shikime

Përshkrimi

SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM TOTAL. E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE, 840 M2 TOKE. E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA. PERBALLE ME PORTIN BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT. SHUM PRANE STACIONIT TE TRENIT QENDRES,PORTIT DHE DETIT.
1.6 ML € 00355692125388

Profili i Vladimir

Vladimir
Vladimir Regjistruar për 3+ vjet 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Vladimir (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Vladimir
  Vladimir
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Adria, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM
  1590000.00 Euro € SHITET GODINE 5+1 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM nga Vladimir