Kërko

495.00 Euro €
Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG

QR CODE
Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
118 shikime

495.00 Euro €
Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG

QR CODE
Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
118 shikime

Përshkrimi

"Tirana Luxury Residence"
Në historinë e arkitekturës, shtëpitë jashte qëndrave urbane janë tradicionalisht të përkushtuar ndaj qetesise dhe jeteses në kontakt me natyrën
Këto shtëpi janë shtëpitë e ëndrrave perfekte për relaksim që ripërcaktojnë konceptin e luksit, duke e lidhur atë me mirëqenien dhe respektin ndaj mjedisit.

Cmimi: Ndertim + Truall........495.000 Euro
Siperfaqe Ndertimi .........................322 m2
Siperfaqe Trualli i Viles ..................800 m2

Kati i Pare: 154 m2
1 Sallon te madh me oxhak me dru qe lidhet ne harmoni me ambjentin e jashtem,,
1 Kuzhinen + Ngrenie me vete
1 Banjo
1 Dhome Gjumi
1 Lavanderi
1 Garazh i mbyllur per 2 vetura
1 VendParking i jashtem per 3 vetura ne Pronesi

Kati Dyte:168 m2
3 Dhoma Gjumi (1 Masrer Room Ballkon Garderobe Banjo Fjetje)
2 Banjo
1 Garderobe Suite
2 Veranda me Pllaka Notuese 2cm

IMPIANTE te ISTALUARA
1-Ngrohje-Ftohje MITSUBISHI ELECTRIC –JAPAN
2-Dyert e Brendeshme e Jashte HORMANN-GERMANIA
3-Dritare e Vetrata KOMERLING – AUSTRIA
4-Panel Diellor+Boiler 300/Litra CORDIVARI - ITALIA
5-Hidro-Izolime FLAGON - FRANCE
6-Istalime Elektrike SCHIEDER – GERMANIA
7-Shkarkuesit e Shiut ACO-GERMANIA
8-Kapote Termike 10 cm FERRERO-ITALIA
9-Fasada e Ventiluar 15 Cm FLORIM-ITALIA
10-Oxhak me Dru 16 Kw HITZE-GERMANIA
11-Ndriqimi me Spot PHILIPS-HOLLAND
12-Dysheme me Parket inxhinierik Parador -GERMANIA
13-Impianti Hydro-Sanitar TIEMME-ITALIA
14-Pllaka Notuese e ballkoneve Mirage -ITALIA
15-Plakat Gri te Garazhit Guterman – GERMANIA
16-Filter Uji Sanitar BWT Aquadial25 - GERMANIA
17-Citofonia HD HIK-VISION -HOLAND
18-Hyrja Kryesore Automamatike CAME-ITALIA

Kontaktoni per nje vizite ne Kompleks
Tel :+355 68 20 86 987

Kontaktoni Nikolin LLUSKU (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Nikolin LLUSKU
  Nikolin LLUSKU
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  "Tirana East Gate" TEG, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG
  495.00 Euro € Shitet Vilë , afer "Tirana East Gate" TEG nga Nikolin LLUSKU