Kërko

30000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia"

QR CODE
Zyra
Postuar 3 vjet më parë
196 shikime

30000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia"

QR CODE
Zyra
Postuar 3 vjet më parë
196 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek tek rruga "Rruga Vaso Kadia". Ka sipërfaqe prej 37 m². Ambienti ndodhet në katin e parë .Është e shtruar me pllakë, vetratë xhami dhe grila, një banjo, kondicioner. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 22 orë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1173 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  22 orë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia" Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia" Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia" Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia" Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia"
  30000.00 Lek Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia" nga Rino Nika