Kërko

Pa pagesë
Ambjent tregtar ne kommpleksin Siri.

QR CODE
Zyra
Postuar 4 vjet më parë
77 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Ambjent tregtar ne kommpleksin Siri.

QR CODE
Zyra
Postuar 4 vjet më parë
77 shikime

Përshkrimi

Ambjent tregtar i pershtatshem per zyra , i fundit ne kompleksin Siri . Cmimi ne oferte nga 125.000 euro ne 80.000 . Me siperfaqe 80.8 perfshire dhe veranden .

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  96 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri, Tirane , rruga sirikodra kompleksi Siri, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Ambjent tregtar ne kommpleksin Siri. nga Anonim