Language:
EN
SQ
EN
Description
Apartamenti ndodhet ne nje zone te aksesueshme shume prane sheshit "Selvia", rruges se barrikadave dhe qendres se Tiranes.
Apartamenti ka hapesire te bollshme i organizuar ne nje siperfaqe prej 120 m2.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati 6 katesh dhe perbehet nga korridori i cili ben shperndarjen neper dhoma, sallon ndenje, ambjent gatimi totalisht i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri prej te cilit ka dhe ajrosje natyrale) dhe 2 ballkone te bollshem. Per momentin pallati nuk ka ashensor por eshte ne proces per tu vendosur.
Apartamenti ka dhe sistemin chiller per ngrohje gjate dimrit. Send Message
No Photo
Learn more
Te gjitha qytetet
2021 Specialized S-Works Epic Hardtail
5500.00 Euro €
Learn more
Amerike
Useful information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Consequuntur, libero sed cum. Delectus suscipit tempore fugit, accusamus inventore, sunt quod ullam saepe consequuntur quasi illo odit, reprehenderit dolorum tempora nisi.