Pa pagesë
ambient biznesi me qira

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
160 shikime

Pa pagesë
ambient biznesi me qira

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
160 shikime

Përshkrimi

Ambjenti me qera eshte i pozicionuar ne qender tek Turdiu Center. Siperfaqe totale eshte 700 m2 ,me tualete, kubature e rregullt. Kati -1 me shkalle elektrike. Opsion ideal per investim. Cmim: 11.000 Euro/muaj.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  177 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  qender, qender, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  ambient biznesi me qira
  Pa pagesë ambient biznesi me qira nga Anonim