Pa pagesë
Apartament per Shitje:

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
195 shikime

Pa pagesë
Apartament per Shitje:

Agjensi imobiliare,Real estate
Postuar 4 vjet më parë
195 shikime

Përshkrimi

Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe totale 81 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim nga Jugu. Eshte i mirembajtur, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila. Aktualisht perdoret si ambient zyre. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi: 90.000 euro.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  177 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament per Shitje: Apartament per Shitje: Apartament per Shitje:
  Pa pagesë Apartament per Shitje: nga Anonim