45.00 Euro €
Apartament 1+1 ne shitje

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
135 shikime

45.00 Euro €
Apartament 1+1 ne shitje

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
135 shikime

Përshkrimi

Sheens apartament 1+1 dhe 1ballkon 55m2 ne Golem. Apartamenti ndodhen ne katin e peste dhe i rimobiluar kete vere totalisht. Dokumetacion i rregullt. Arsyeja e shitjes dua te blej 2+1 ne te njejten zone sepse femijet me jane rritur dhe duam nje dhome shume. Nese ka kush 2+1 edhe mund ta nderroj dhe ti jap lek plus 0er nje dhome.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Ermira

Ermira
Ermira Regjistruar për 2+ javë 2 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Ermira (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Ermira
  Ermira
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ javë
  2 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kompleksi Vellezerit Kryemedhenjt, Golem, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 1+1 ne shitje Apartament 1+1 ne shitje Apartament 1+1 ne shitje Apartament 1+1 ne shitje Apartament 1+1 ne shitje Apartament 1+1 ne shitje Apartament 1+1 ne shitje
  45.00 Euro € Apartament 1+1 ne shitje nga Ermira