Pa pagesë
SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk,

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
250 shikime

Pa pagesë
SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk,

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
250 shikime

Përshkrimi

SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, k8 me sip.142 m2 neto hipoteke( 160 m2 bruto), prane stadiumit "Elbasan Arena"ne Elbasan.
* Cmimi shitjes 75.000 euro ( i negoc.)
* Cel.0694791410 / viber _ whatsapp.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  165 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  prane Elbasan Arena, prane Elbasan Arena, Elbasan, Elbasan, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk,
  Pa pagesë SHITET Ap.ri 3+1+ 2wc +2 blk, nga Anonim