Pa pagesë
Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
202 shikime

Pa pagesë
Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
202 shikime

Përshkrimi

Okazion !
Shitet Fast food - Piceri e kompletuar dhe klientele ne Pogradec.
* Cmim shitje 65 mln leke ( pak i negociushem ).
* C.0694791410 / viber - whatsapp

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  165 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Pogradec, Pogradec, Elbasan, Elbasan, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar
  Pa pagesë Okazion ! Shitet Fast food - Piceri e kompletuar nga Anonim