Pa pagesë
Okazion !

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
276 shikime

Pa pagesë
Okazion !

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
276 shikime

Përshkrimi

Okazion !
SHITET - Vile 2 kateshe + papafingo , ka 3 dhoma gjumi me parket + holl te madh me oxhak e kaldaje funksionale + parking dhe wc ne secilin kat .Sip.trualli eshte 270 m2, ku ndertesa ze 204 m2 , e mobiluar , kubature mbi 3 m lartesi nga baza, hipoteke ,ndodhet ne nje zone te qete banimi prane komplesit rezidencial " Doko", Lgj.5 Maj , Elbasan.
* Cmimi 90.000 euro ( i negociueshem )!
* 0694791410 / viber - whatsapp.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  165 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Elbasan, Elbasan, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Okazion ! Okazion ! Okazion ! Okazion ! Okazion ! Okazion !
  Pa pagesë Okazion ! nga Anonim