Kërko

Pa pagesë
Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
244 shikime

Pa pagesë
Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
244 shikime

Përshkrimi

Shiten Apartamente prane Zones se Kopshtit Botanik me tipologji te ndryshme: 1+1, 2+1, 3+1. Ndodhen ne nje zone shume te qete e cila ofron lehtesira per nje jetese komode.

Cmimi: 1000 euro/m2 ( i diskutueshem ).

Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  121 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kopshti Botanik, Kopshti Botanik, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik
  Pa pagesë Shiten Apartamente Prane Zones Se Kopshtit Botanik nga Anonim