Kërko

79000.00 Euro €
SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
60 shikime

79000.00 Euro €
SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN.

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 muaj më parë
60 shikime

Përshkrimi

Ne Porcelan, zone mjaft e mire per banim, prane U.U.T dhe TV Klanit dhe Kompleksit Xhura, shes apartament 1+1+koridor+banjo me dritare+ballkon. Drejtimi Jug Lindje. Plotesisht i mobiluar. Shitet sic eshte me perjashtim te pajisjeve elektroshtetiake, ( TV, Lavatrice, Frigorifer, Lavastovilje ).
Pallati eshte ndertim i vitit 2000.Shkallet me ndricim natyral.
Kati i 4 faktik. Pallati eshte 7 katsh.Me mundesi parkimi ne zone.
Siperfaqe neto Hipotekore eshte 68 m2 dhe bruto bashke me shkallet eshte 74m2.
Apartamenti eshte i rivleresuar ne cmim references shteterore.
Cmimi i shitjes eshte perfundimtar 79.000 Euro.
Pranoj ta shes edhe atyre qe mund te marrin kredi bankare per banim.
Theksoj se nuk bashkepunoj me Agjensite Imobilare.
Celular : 0673900808

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 1+ muaj 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Hysen Xhura, Porcelan, Porcelan Tek Kompleksi Xhura, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN. SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN. SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN. SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN. SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN.
  79000.00 Euro € SHES SUPER APARTAMENT 1+1 TE MOBILUAR NE PORCELAN. nga Dila