Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
44 shikime

Kontrolloni me shitësin
SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 2 javë më parë
44 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje apartament 21 me
Adrese: Sheshi Demokracia mbas Teater Migjenit Shkoder
Siperfaqe 80 m2 Kati VI

Perbehet nga
sallon dhe kuzhine
dy dhoma gjumi
nje banjo
nje ballkon

Cilesite e shtepise
Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje
Ashensor
Dokumentacion i rregullt pronesie

CMIMI 88000 Euro

Te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
Rino Nika 355676666765
355695292667
[email protected]

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1744 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Shkodër, Shkodër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES
  Kontrolloni me shitësin SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES nga Rino Nika