Kërko

350.00 Euro €
Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre

Dyqane
Postuar 4 muaj më parë
239 shikime

350.00 Euro €
Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre

Dyqane
Postuar 4 muaj më parë
239 shikime

Përshkrimi

Kontaktet e mia, person privat: 00355693355063, 00355692371847, 0036202922801 (viber, whatsapp).

Ofroj me qera si pronar ne kompleksin Mangalem 21 ne Alidem nje dyqan te ri me kubature 29 m2. Pallati eshte i vitit 2023 dhe dyqani eshte dorezuar nga kompania Kontakt me kushte bashkohore. Punimet kane mbaruar, dyqani eshte gati per hapje aktiviteti.

Dyqani ka vetrate xhami, ndodhet brenda kompleksit ne nje nyje strategjike, ku gershetohen kater godina dhe ka levizje te larte banoresh. Perpara dyqanit ka vend per tarrace dhe ambient te gjelberuar, lulishte, stola, ndricim, hapesire rekreative per familje.

Dyqani ka instalime te gatshme per kuzhine, akses uji, akses ne tymthithje, akses ne lavatrice, banjo me aspirator, dush, wc dhe lavaman inkaso. Ideal per biznes, sherbime, zyre duke i sherbyer komunitetit, i cili perbehet nga 24 godina dhe 5000 banore.

Aktivitetet e mundshme: sallon bukurie, barber shop, tabakeri, dyqan celularesh, lulesh, kinkaleri, fast food, kafene, pastrim kimik, agjensi immobiliare, Easypay, internet, kembim valute etj. Jam i interesuar per qeraxhi afatgjate dhe serioz. Kati 0 teknik.

Tarifa e qerase eshte 350 euro ne muaj neto, tatimin
mbi burim e paguan qeraxhiu. Dyqani ka libreze uje dhe drita, siguracion te paguar per 10 vite. Banjo e shtruar me pllaka dhe e pajisur me hidrosanitare, bojler, ambienti kryesor me parket druri elegant.

Ne fasaden e pallatit lejohet vendosja e tabeles se reklames, kondicionerit. Teknologjia e ndertimit eshte e fjales se fundit. Prona eshte perzgjedhur sipas kritereve te duhura per te qene nje investim i sigurte.

Ngjitur me kete kompleks po ndertohen dy komplekse te tjera me dhjetra godina, kjo e ben pranine tuaj ne kete zone interesante dhe terheqese nga pikepamja e klienteles se larte ne zone dhe perspektives afatgjate.

Izolim termik dhe akustik, fasade e ventiluar, xham dopio me gaz argon, dere e jashtme e blinduar, xhama sigurie, kunder rrezeve ultraviolet, punime cilesore. Kontrate afatgjate, 3 muaj parapagim.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i AK

anonim
AK Regjistruar për 4+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Pasho Hysa, Kompleksi Mangalem 21, 1000, Ali Demi, Tregu Elektrik, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre
  350.00 Euro € Ofroj me qera dyqan te ri bosh 29 m2 tek kompleksi Mangalem 21 Alidem per biznes ose zyre nga anonim