Kërko

Pa pagesë
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
592 shikime

Pa pagesë
Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
592 shikime

Përshkrimi

Okazion !
Shiten 2 ambjente biznesi me sip.trualli mbi 500 m2 secili + ndertesa 100 &120 m2, te gatshme per cdo lloj aktiviteti me adrese ne zonen e Sharres - Kombinat ,Tirane.Prona ka hipoteke. ndertese dhe trualli ne proces legalizimi !
*Çmim shitje nga 169 milion lek zbret ne 155 milione lek /
referencen e shtetit !
* Cel.0694791410 / 0699475851 / viber - whatsapp

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  165 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Sharre-Kombinat, Tirane, Sharre-Kombinat, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat
  Pa pagesë Okazion ! Shiten 2 ambjente biznesi ne zonen e Sharres-Kombinat nga Anonim