Kërko

Pa pagesë
Shitet Land Rover Renge Evogue

Magazina ne shitje
Postuar 6 vjet më parë
142 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet Land Rover Renge Evogue

Magazina ne shitje
Postuar 6 vjet më parë
142 shikime

Përshkrimi

Renge Rover FULL
Viti i prodhimit 2008
Kilometra 115.900 Km Originale
Kondicioneri
Radio CD TV
Sendilje Lekure me ngrohje elektrike
Fener mjegulle
Xhama elektrik xenon bazha
Sensor parkimi
Telekame per marreshin indietro
Pasqyra elektrike

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet Land Rover Renge Evogue nga Anonim