Pa pagesë
Don Bosko Shitet Ambjent Biznesi

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
197 shikime

Pa pagesë
Don Bosko Shitet Ambjent Biznesi

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
197 shikime

Përshkrimi

Ne fillim te rruges Don Bosko, ne katin e dyte te nje pallati te ri shitet ambjent biznesi.
Ambjenti ka nje siperfaqe neto prej 32 m2. Aktualisht eshte i dhene me qira prej shume vitesh per zyre. PAllati ne te cilin ndodhet ambjenti ka dy kate te destinuar per ambjente biznesi. Disponon Certifikate Pronesie.

Per me shume info ju lutem kontaktoni me Glediusin ne nr. 0676022313

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  121 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Don Bosko, Don Bosko, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Don Bosko Shitet Ambjent Biznesi
  Pa pagesë Don Bosko Shitet Ambjent Biznesi nga Anonim