Kërko

Pa pagesë
Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
178 shikime

Pa pagesë
Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 4 vjet më parë
178 shikime

Përshkrimi

Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet me Qira Godine 3 kateshe.
Godina organizohet ne 3 kate ku kati i pare ka 3 ambiente dhe 1 tualet. Kati i dyte ka 3 ambiente, 2 tualete dhe 1 ballkon, Kati i trete ka 3 ambiente.E pershtatshme per ambiente biznesi, Zyra etj. Godina disponon Certifikate Pronesie.

Çmimi i shitjes: 210.000 Euro

Çmimi i Qerase : 1300 euro ( i diskutueshem)

Per me shume kontaktoni ne numrin 0672049600

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  121 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr.Dritan Hoxha, Rr.Dritan Hoxha, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe
  Pa pagesë Rr.Dritan Hoxha, Shitet / Jepet Me Qira Godine 3 Kateshe nga Anonim